Soutěž o vstupenky na benefiční koncert

Vážení čtenáři,

přichystali jsme pro vás soutěž o 5x 2 vstupenky na benefiční koncert „Kdo má rád...",který se koná 18.5.2024 v Nových Hradech. Hodnota každé vstupenky je 200,-.

 

Jak to bude probíhat?

Soutěžit můžete od pondělí 13.5.2024 do středy 15.5.2024 do 12.00 na naší facebookové stránce Budějovického Infodeníku. Pokud se budete chtít do soutěže zapojit, stačí, když do komentářů pod soutěžním příspěvkem napíšete, s kým byste si koncert chtěli užít. Budeme rádi i za sdílení soutěže, ať má šanci soutěžit více vašich přátel. Každý soutěžící může přidat pouze jeden soutěžní komentář, do komentáře však může napsat více přátel, se kterými by se na koncert rád podíval. Šanci na výhru mají i vaši přátelé, kteří si na koncert vyberou naopak vás.

Výherci budou vybráni redakcí po skončení soutěže.

Výherce budeme kontaktovat nejpozději následující den po ukončení soutěže a domluvíme se na termínu předání cen. Výhry budou po domluvě předány v Českých Budějovicích, Písku, Strakonicích a Táboře do 17.5.2024 včetně.

Soutěžní příspěvek najdete pod tímto odkazem  https://www.facebook.com/budejovickyinfodenik/posts/377026198671960

 

Ostatní podmínky soutěže

Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let.
Výhry můžete využít sami, nebo darovat někomu dalšímu.

Výherci souhlasí s tím, že z předání a uplatnění výher mohou být pořízeny fotografie a ty následně umístěny na sociální sítě.
Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoli předčasně ukončit, prodloužit, nebo i bez náhrady zrušit. Také si vyhrazujeme právo kdykoli změnit podmínky a pravidla soutěže, způsob jejího vyhodnocení a možnost vyloučit z ní konkrétní účastníky. Dále si vyhrazujeme právo na určení konečného pořadí výherců.
Účast v soutěži je dobrovolná.
Účastní v soutěži nevzniká nárok na jakoukoli výhru ani jiné plnění.
Tuto soutěž nepořádá Facebook. Pořadatelem je FinToro, s.r.o., IČ: 08963720

Zapojením do soutěže prohlašujete, že jste se se všemi podmínkami seznámili a souhlasíte s nimi.

Přejeme příjemnou zábavu!

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image