14. ročník benefičního koncertu „Kdo má rád…“ v jihočeských Nových Hradech
Místo konání Kulturní centrum Máj Nové Hrady
Začátek 18. 05. 2024, 18:00
Konec 18. 05. 2024
Facebook https://www.facebook.com/groups/339684166127320
Vstupenky https://www.ticketlive.cz/cs/event/kdo-ma-rad-nove-hrady-18-05-2024

14. ročník benefičního koncertu „Kdo má rád…“ v jihočeských Nových Hradech

V sobotu 18. května 2024 se opět sejdou čeští a slovenští interpreti na úpatí Novohradských hor, aby podpořili již 14. ročník benefičního koncertu „Kdo má rád…“, který se uskuteční v jihočeských Nových Hradech od 18.00 hodin v Kulturním centru Máj. Celá akce by se nemohla uskutečnit bez pomoci novohradských obyvatel a jejich starosty Vladimíra Hokra, kteří se každoročně na akci podílejí. Veliké dík patří též Jihočeskému kraji, který je u zrodu této benefiční akce od prvního ročníku a s tím je spojená samozřejmě i záštita předchozích hejtmanů i toho současného Martina Kuby.

Výtěžek z koncertu je opět určen pro Dětské a novorozenecké oddělení nemocnice Prachatice, pro který si osobně dorazí ředitel této nemocnice Michal Čarvaš.

A na koho se letos z účinkujících mohou jihočeští diváci přijít podívat?  Tak například se představí: francouzsko – česká herečka a šansoniérka Chantal Poullain, herec, zpěvák a producent tohoto koncertu Martin France, herečka, zpěvačka a častá návštěvnice Himalájí  Světlana Nálepková, moderátor a zpěvák Roman Ondráček, kterého si jistě vybavíte z pěveckého dua Těžkej Pokondr, slovenská herečka a zpěvačka Vanda Károlyi, rocková zpívající legenda Marcela Březinová a zpěvačka se soulovým hlasem Martina Balogová, kterou si máme možnost poprvé významněji pamatovat z pěvecké soutěže 1. kola Superstar. Na koncert se v pozici moderátorky už po několikáté vrací Michaela Doležalová.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image