Florbal - Z Bystřice vezeme matchball!

V neděli 17. 3. se v Bystřici u Benešova odehrálo již čtvrté utkání mezi domácím Benešovem a našim Atýmem. Už od začátku byla hra velmi vyhrocená, protože si oba celky uvědomovaly, jak je toto utkání důležité. První třetinu byl na balónku spíše Písek a hru ovládal tedy on. Střelecky si oba týmy notovaly podobně a skóre na konci této třetiny bylo 2:2. Druhá třetina se nesla ve velmi podobném stylu, jediné co, tak podobná nebyla agresivita ve hře a na hřišti začalo být pěkně dusno. Začátkem poslední části si Ondřej Šareš fantasticky proběhl celé hřiště a vstřelil čtvrtý gól. V této části se písečtí zaměřili spíše na obranu a to se povedlo, Benešov i přes velký tlak neskóroval. Naopak inkasoval do prázdné branky a to byl konec. Písečtí vezou domu výhru 5:3, třetí bod do série a matchball, který se budou snažit proměnit doma v Písku. Toto utkání se odehraje 24. 3. v 18:00 v obloukové hale. Přijďte, fanděte, bojujete s námi!Z Bystřice vezeme matchball!

Komentář trenéra Michala Hanzlíka: Dnešní zápas připomínal spíš bitvu než florbalový zápas, ale jsem rád, že jsme utkání zvládli a urvali bod z venkovního nepříjemného prostředí. Sportovně musíme uznat, že Benešov nás ve třetí třetině hodně zmáčkl a doslova jsme ubránili hubený výsledek. Dnes poděkování všem našim hráčům za odmakaný výkon a i klobouk dolů před mladými, který dokázali takhle zabrat ve vypjatých momentech. Díky i našim fanouškům, že nás přijeli podpořit a pomohli nám k vítězství.“