Florbal - Muži A zvládli odvetu proti Pelhřimovu na výbornou.

Národní liga se nám překlápí ve své polovině základní části a to znamená, že v Písku 25. 11. v 18:00 začal odvetný zápas mezi domácím Pískem a hostujícím Spartakem Pelhřimov. Úvod utkání byl pomalejšího rázu a hrálo se na obě strany opatrně a vyrovnaně. To potvrzuje počet střel za první třetinu 12:10. Jediný, komu se povedlo skórovat v první třetině, byl Michal Měřička. Ve druhé části se hostům podařilo dorovnat velmi šťastným gólem a zápas se hrál za nerozhodného stavu. V poslední vteřině druhé třetiny se halou rozeznělo velké zajásání domácích fanoušků. Skvělá přihrávka Ondry Waltera našla opuštěného Honzu Králíka na zadní tyčce branky hostů a Písek vedl 2:1. Hosté našli síly a během pěti minut třetí třetiny otočili skóre na 2:3. Domácí neztratili hlavy a skóre navýšili na 5:3. Pelhřimov sice přidal ještě jednu branku, ale na vítězství Písku to nic nezměnilo.
Na další zápas vyjede náš Atým do Bystřice, kde se utká s SK Florbal Benešov.