Florbal - Předvánoční loupež v Brně se nepovedla dle představ.

V neděli večer se v Tuřanech u Brna sehrálo vánoční utkání mezi naším A týmem a domácím TROOPERS. Utkání bylo již od začátku velice atraktivní a plné neočekávaných událostí. První třetinu se našemu týmu povedlo vyhrát 4:1 a do šaten šli hráči s příjemnou náladou. V druhé třetině domácí dorovnali skóre velmi spornými góly a třetí třetina začala nerozhodným stavem. Domácím se ujali vedení. Naši borci se snažili o vyrovnání i do posledních vteřinek, ale marně. Posledním komu se povedlo skóre snížit na 8:7 byl kapitán týmu Jakub Mikeš. Toto skóre bylo konečné a náš tým jel domu bez bodů. Tímto zápasem jsme se s vámi rozloučili v roce 2023. Těšíme se na vás již v roce novém, ať je pro nás všechny úspěšným.