Florbal - Muži nenašli proti Jaroměři účinný klíč

V neděli 11.2. se v písecké obloukové hale odehrálo již 21. kolo Národní ligy. Domácí Písek hostil dalekou Jaroměř. První třetina nebyla gólově nějak výrazná a prosadit se dokázala pouze Jaroměř. Ve druhé třetině se povedlo domácím na aktivitě zapracovat a stáhli skóre zápasu na 2:3. Jaroměř je nebezpečná ze svých protiútoku, a toho velmi chytře využila. Ve třetí třetině se jí povedlo prosadit ze dvou rychlých akcí a to byl bod zlomu. Písku se povedlo pouze lehce dohnat na 3:5. Zbylé branky padly při snažení domácích při hře v šesti hráčích. Konečný výsledek činil 3:7 a nula bodů do tabulky. Poslední zápas v základní části odehrajeme v SH ZŠ Rudná proti Panthers Praha od 18:00. Budeme rádi, když vás zde uvidíme!