Florbal - Celý zápas doprovázely tvrdé souboje, skvělé zákroky brankářů a napínavá atmosféra

V sobotu 3. 2. v 19:00 se v milevské sportovní hale odehrál šlágr 20. kola Národní ligy. Domácí Milevsko hostilo náš A tým a bylo to derby, jak se sluší a patří. Oba týmy se moc dobře znají a ví jak na sebe. Celý zápas doprovázely tvrdé souboje, skvělé zákroky brankářů a napínavá atmosféra. Prvním komu se povedlo postavit písecké fanoušky na nohy byl Michael Kolínský a za stavu 0:1 se šlo i do kabin. Druhá třetina byla opět velmi impulzivní a fanoušci se rozhodně nenudili. V této části se povedlo navýšit skóre na 0:2 a zástupy píseckých fanoušků jásaly. Třetí třetina se povedla více milevským a skóre dokázali dotáhnout na 2:2. Po naprosto strhujících šedesáti minutách hry se muselo prodlužovat. Hra v prodloužení byla velice opatrná a hráči nechtěli udělat chybu. Bohužel chyba přišla na naší straně a domácí se radovali ze dvou bodů. Nic méně my si z derby odnášíme jeden bod a bojovnou náladu do dalších utkání. Moc děkujeme všem fanouškům, kteří si udělali čas a přijeli nás podpořit. 21. první kolo se odehraje zde u nás v Písku 11. 2. od 18:00 v obloukové hale. Písek bude hostit TJ Sokol Jaroměř. Rádi vás zde uvidíme!

Komentář trenéra Michala Hanzlíka: „Těsně po utkání samozřejmě zklamání, ale na druhou stranu jsme soupeře nepustili v tabulce před sebe a případnou účast v play off máme ve svých rukou. Dnes před fantastickou kulisou se odehrával skvělý zápas. První dvě třetiny jsme podle mě tahali za kratší konec a Milevsko se trápilo v koncovce. Ve třetí třetině jsme měli proměnit některou z obrovských šancí za stavu 1:2. Bohužel vyrovnání a rozhodující gól byla pochybení v obranné činnosti jednotlivců. Utkání je za námi a máme před sebou poslední dvě důležitá utkání na závěr základní části. Dnes velké díky všem přítomným fanouškům jak Milevska, tak i početné a výborné výpravě píseckých fanoušků a díky i soupeři za férové utkání.“