Florbal - Muži na potřebné dva body nedosáhli a čeká je play down.

V pražské Rudné se v neděli 18. 2. odehrálo závěrečné kolo základní části Národní ligy. Náš A tým se utkal s druhým týmem z tabulky Panthers Praha. První třetina vyšla lépe našim borcům a na světelné tabuli svítil výsledek 1:2. Ve druhé třetině se povedlo ještě odskočil na rozdíl dvou branek, ale zkušený pražský tým skóre do konce druhé třetiny dorovnal a hrálo se opět za nerozhodného stavu 3:3. Silným nástupem ve třetí třetině se domácí dvěmi rychlými góly dostali do vedení 3:5. Staronová posila Michal Cigánek snižoval skóre na 4:5, ale Pantherům se povedlo opět odskočil na rozdíl dvou branek. Posledním komu se povedlo přiblížit, byl Jan Králík, který fantastickým sólem hned z buly vsítil soupeři poslední branku. Další pokusy Písku o vyrovnání stavu zápasu byly marné, a tak jsme se museli smířit s prohrou a následným play-down. Tuto sérii započneme již další víkend 24. 2. v písecké obloukové hale od 18:00. Budeme vás potřebovat!

Komentář trenéra Michala Hanzlíka: "Dnes jsme stáli proti vellké síle soupeře a museli jsme zvítězit, ale bohužel se nakonec musíme smířit z nejtěsnější prohrou. Hráče musím pochválit za odvedený výkon. Dodržovali herní pokyny a dokázali jsme hrát otevřenou partii až do závěrečné sirény. Bohužel jsme nedokázali přidávat branky v našem vedení a nechali jsme soupeře otočit zápas. Nakonec rozhodli naše individuální chyby z hlediska obrany, kdy jsme si nepohlídali seběhy hráčů. Teď už musíme koukat jen vpřed a připravit se na play down. Věříme, že se dokážeme dobře připravit. Díky soupeři za férové utkání a přeji jim hodně štěstí do play off. Našim fanouškům díky za podporu."