Florbal - Muži se v playdown ujímají vedení!

První kolo play-down se odehrálo v sobotu 24. 2. v písecké obloukové hale. Domácí Písek v sérii vyzval tým SK Florbal Benešov. První třetina začala velmi rychle a to brzkým gólem Michala Měřičky už v 14 vteřině zápasu. Třetina postupně došla ke svému konci za stavu 3:1 pro domácí. Druhá třetina byla ze strany Písku pozvolnější a hráči, jakoby ztratili tempo. I přes to se domácím povedlo vstřelit další tři góly a světelná tabule nám na konci druhé třetiny ukazovala skóre 6:1. V poslední třetině padly ještě čtyři góly, tři do branky Benešova a jeden do branky Písku. Výsledek se zastavil u konečného stavu 9:2 a domácí mohli slavit první bod do série. K tomuto utkání přihlíželo krásných 126 diváků, za což vám moc děkujeme a rovnou by jsme vás chtěli pozvat na výjezdní utkání, které se odehraje 3. 3. od 17:00 v SH Bystřici u Benešova, kde náš Atým svede bitvu o druhý bod do série.